OD3010-12MB
OD3010-12MB Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9000 RPM
Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min)
Width: 10.20mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.4dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 2979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9000 RPM, Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min), Width: 10.20mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.4dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3010-12MB OD3010-12MB Виробник : Orion Fans OD3010.pdf DC Fans DC Fan, 30x30x10mm, 12VDC, 4CFM, 0.09A, 27dBA, 9000RPM, Dual Ball, 2xLeads 28AWG
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
OD3010-12MB OD3010-12MB Виробник : Orion Fans od3010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 11V to 13.8V 4CFM 28.4dB 30 X 30 X 10.5mm Middle Speed
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 12