Продукція > ORION FANS > OD3010-12MB02A
OD3010-12MB02A
OD3010-12MB02A Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9000 RPM
Air Flow: 3.3 CFM (0.092m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.018 lb (8.16 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.4dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW
на замовлення 1587 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9000 RPM, Air Flow: 3.3 CFM (0.092m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.018 lb (8.16 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.4dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 840 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3010-12MB02A OD3010-12MB02A Виробник : Orion Fans OD3010.pdf DC Fans DC Fan, 30x30x10mm, 12VDC, 4CFM, 0.09A, 27dBA, Ball, 3xWire, Alarm Output
на замовлення 192 шт:
Кількість Ціна
OD3010-12MB02A OD3010-12MB02A Виробник : Orion Fans od3010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 4CFM 27dB 30 X 30 X 10mm Alarm
товару немає в наявності