OD3510-12LLB
OD3510-12LLB Orion Fans
OD3510.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.02 lb (9.07 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 17.0dB(A)
Static Pressure: 0.050 in H2O (12.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 600 mW
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.02 lb (9.07 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 17.0dB(A), Static Pressure: 0.050 in H2O (12.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 600 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3510-12LLB OD3510-12LLB Виробник : Orion Fans OD3510-3239615.pdf DC Fans DC Fan, 35x35x10mm, 12VDC, 3CFM, 0.04A, 17dBA, 4500RPM, Dual Ball, 2x Lead Wires
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD3510-12LLB OD3510-12LLB Виробник : Orion Fans od3510.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 3CFM 17dB 35 X 35 X 10mm Super Low Speed
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 10