Продукція > ORION FANS > OD3510-12MB02A
OD3510-12MB02A
OD3510-12MB02A Orion Fans
OD3510-3239615.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 35x35x10mm, 12VDC, 6CFM, 0.065A, 32dBA, Ball, 3xWire, Alarm Output
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 5.1 CFM (0.143m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3510-12MB02A OD3510-12MB02A Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 5.1 CFM (0.143m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1037 шт:
Кількість Ціна
OD3510-12MB02A OD3510-12MB02A Виробник : Orion Fans od3510.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 6CFM 32dB 35 X 35 X 10mm Alarm