OD4006-12HSS
OD4006-12HSS Orion Fans
OD4006.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 6600 RPM
Air Flow: 6.0 CFM (0.168m³/min)
Width: 6.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 700 mW
на замовлення 7136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 6600 RPM, Air Flow: 6.0 CFM (0.168m³/min), Width: 6.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB, Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 700 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4006-12HSS OD4006-12HSS Виробник : Orion Fans Orion_09152020_OD4006-12HSS.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x6mm, 12VDC, 6CFM, 0.06A, 30dBA, 6600RPM, Sealed Sleeve, Lead Wires
на замовлення 214 шт:
Кількість Ціна
OD4006-12HSS Виробник : Orion Fans od4006-12hss.pdf DC Fans, 12V 40mm x 6.8mm
Мінімальне замовлення: 17