Продукція > ORION FANS > OD4010-12HB02A
OD4010-12HB02A
OD4010-12HB02A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.4dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 720 mW
на замовлення 308 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.4dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 720 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-12HB02A OD4010-12HB02A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 7CFM, Ball, 2xWire 26AWG, Alarm Output Open Collector