OD4010-12LB
OD4010-12LB Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 4.7 CFM (0.132m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.1dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 500 mW
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD4010-12LB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 40 mm, 10 mm, Kugellager, 5 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: -, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 70mA, Außentiefe: 10mm, Geräuschentwicklung: 14dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 5cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD4010 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 40mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 4200rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-12LB OD4010-12LB Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 5CFM, 0.07A, 14dBA, 4200RPM, Dual Ball, Lead Wires
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD4010-12LB OD4010-12LB Виробник : Orion Fans od4010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 4.7CFM 20.1dB 40 X 40 X 10.5mm Low Speed
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 12
OD4010-12LB OD4010-12LB Виробник : ORION FANS OD4010.pdf Description: ORION FANS - OD4010-12LB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 40 mm, 10 mm, Kugellager, 5 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: -
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 70mA
Außentiefe: 10mm
Geräuschentwicklung: 14dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 5cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4010 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 4200rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності