OD4010-12MB
OD4010-12MB Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 7.2 CFM (0.202m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.3dB
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 600 mW
на замовлення 3537 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD4010-12MB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 40 mm, 10 mm, Kugellager, 6 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: -, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 80mA, Außentiefe: 10mm, Geräuschentwicklung: 20dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 6cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD4010 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 40mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 4800rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-12MB OD4010-12MB Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 6CFM, 0.08A, 20dBA, 4800RPM, Dual Ball, Lead Wires
на замовлення 155 шт:
Кількість Ціна
OD4010-12MB OD4010-12MB Виробник : Orion Fans od4010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 7.2CFM 26.3dB 40 X 40 X 10.5mm Middle Speed
на замовлення 175 шт:
Мінімальне замовлення: 12
OD4010-12MB OD4010-12MB Виробник : ORION FANS OD4010.pdf Description: ORION FANS - OD4010-12MB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 40 mm, 10 mm, Kugellager, 6 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: -
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 80mA
Außentiefe: 10mm
Geräuschentwicklung: 20dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 6cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4010 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 4800rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності