OD4010-24HB02A
OD4010.pdf
Код товару: 209317
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Вентилятори та аксесуари
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24HB02A OD4010-24HB02A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 24VDC, 7CFM, Ball, 2xWire 26AWG, Alarm Output Open Collector
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD4010-24HB02A OD4010-24HB02A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 33.4dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.45 W
Кількість Ціна
OD4010-24HB02A OD4010-24HB02A Виробник : Orion Fans od4010.pdf DC Fan - 5, 12, 24V, 40 x 10mm
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 11
OD4010-24HB02A OD4010-24HB02A Виробник : ORION FANS 3758055.pdf Description: ORION FANS - OD4010-24HB02A - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 10.5 mm, Kugellager, 9.2 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 1.4W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 80mA
Außentiefe: 10.5mm
Geräuschentwicklung: 33.4dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 9.2cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4010 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 8000rpm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 44 шт: