OD4010-24HB
OD4010.pdf
Код товару: 191885
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24HB OD4010-24HB Виробник : Orion Fans OD4010.pdf Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.4dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.45 W
на замовлення 7108 шт:
Кількість Ціна
OD4010-24HB OD4010-24HB Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 24VDC, 7CFM, 0.09A, 25dBA, 6000RPM, Dual Ball, Lead Wires
Кількість Ціна
OD4010-24HB OD4010-24HB Виробник : Orion Fans od4010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 21.6V to 26.4V 9.2CFM 33.4dB 40 X 40 X 10.5mm High Speed
Мінімальне замовлення: 12
OD4010-24HB OD4010-24HB Виробник : ORION FANS OD4010.pdf Description: ORION FANS - OD4010-24HB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 10 mm, Kugellager, 7 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: -
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 90mA
Außentiefe: 10mm
Geräuschentwicklung: 25dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 7cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4010 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 6000rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 59 шт:
товару немає в наявності