Продукція > ORION FANS > OD4010-24LB01A
OD4010-24LB01A
OD4010-24LB01A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 4.7 CFM (0.132m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.1dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 730 mW
на замовлення 947 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 4.7 CFM (0.132m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.1dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 730 mW.
Інші пропозиції OD4010-24LB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24LB01A OD4010-24LB01A Виробник : Orion Fans od4010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 21.6V to 26.4V 4.7CFM 20.1dB 40 X 40 X 10.5mm Low Speed Bulk
товару немає в наявності
OD4010-24LB01A OD4010-24LB01A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 24VDC, 4.7CFM, 0.07inchH2O, Ball, Wire, Tach