OD4015-12LB
OD4015-12LB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.053 lb (24.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.2 W
на замовлення 1571 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.053 lb (24.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4015-12LB OD4015-12LB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x15mm, 12VDC, 6.8CFM, 0.052A, 26dBA, 6000RPM, Dual Ball, 2x Leads
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
OD4015-12LB OD4015-12LB Виробник : Orion Fans od4015.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 6.8CFM 26dB 40 X 40 X 15mm Low Speed
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 11