Продукція > ORION FANS > OD4020-12HB01A
OD4020-12HB01A
OD4020-12HB01A Orion Fans
OD4020-1623539.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 40x40x20mm, 12VDC, 9CFM, 0.1A, 36dBA, Ball, Wire, Open Collector Tach
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD4020-12HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-12HB01A OD4020-12HB01A Виробник : Orion Fans od4020.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 8.7CFM 32.1dB 40 X 40 X 20mm Tachometer
товару немає в наявності
OD4020-12HB01A OD4020-12HB01A Виробник : Orion Fans OD4020.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE