OD4020-24HSS
OD4020-24HSS Orion Fans
OD4020_sealedsleeve.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 9CFM, 0.09A, 32dBA, 7800RPM, Sealed Sleeve, Leads
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD4020-24HSS - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 20 mm, Gleitlager, 9 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Gleitlager, Nennleistung: 1.7W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 90mA, Außentiefe: 20mm, Geräuschentwicklung: 32dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 9cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD4020 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 40mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 7800rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-24HSS OD4020-24HSS Виробник : Orion Fans OD4020_sealedsleeve.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 8190 RPM
Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Power (Watts): 1.72 W
на замовлення 1899 шт:
Кількість Ціна
OD4020-24HSS OD4020-24HSS Виробник : Orion Fans od4020_sealedsleeve.pdf DC Fan Sleeve Bearing 24V 0.09A 1.7W 7800RPM 9CFM 32dB Flange Mount
на замовлення 170 шт:
Мінімальне замовлення: 19
OD4020-24HSS OD4020-24HSS Виробник : ORION FANS OD4020_sealedsleeve.pdf Description: ORION FANS - OD4020-24HSS - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 20 mm, Gleitlager, 9 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Gleitlager
Nennleistung: 1.7W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 90mA
Außentiefe: 20mm
Geräuschentwicklung: 32dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 9cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4020 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 7800rpm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності