OD4020-24MB
OD4020-24MB Orion Fans
OD4020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6475 RPM
Air Flow: 8.0 CFM (0.224m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Power (Watts): 1.7 W
на замовлення 1553 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD4020-24MB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 20 mm, Kugellager, 7.5 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 1.7W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 70mA, Außentiefe: 20mm, Geräuschentwicklung: 30.3dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 7.5cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD4020 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 40mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 6475rpm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-24MB OD4020-24MB Виробник : Orion Fans OD4020.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 8CFM, 0.07A, 33dBA, 6900RPM, Dual Ball, Lead Wires
на замовлення 21 шт:
Кількість Ціна
OD4020-24MB OD4020-24MB Виробник : Orion Fans od4020.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26.4V 7.5CFM 30.3dB 40 X 40 X 20mm Middle Speed
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 12
OD4020-24MB OD4020-24MB Виробник : ORION FANS 3758057.pdf Description: ORION FANS - OD4020-24MB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 40 mm, 20 mm, Kugellager, 7.5 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 1.7W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 70mA
Außentiefe: 20mm
Geräuschentwicklung: 30.3dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 7.5cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD4020 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 6475rpm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 45 шт:
товару немає в наявності