Продукція > ORION FANS > OD4028-12HBXC
OD4028-12HBXC
OD4028-12HBXC Orion Fans
OD4028_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 16000 RPM
Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1715 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 16000 RPM, Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12HB-XC OD4028-12HB-XC Виробник : Orion Fans OD4028_XC-3239136.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 57dBA, 16000RPM, 26.5CFM, Ball Bearing, 2x Lead Wires
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
OD4028-12HBXC OD4028-12HBXC Виробник : Orion Fans od4028_xc.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 26.5CFM 26.5dB 40 X 40 X 28mm
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 7