Продукція > ORION FANS > OD4028-12HBXC01A
OD4028-12HBXC01A
OD4028-12HBXC01A Orion Fans
product_catalog.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan - 12, 24V, 80 x 38mm
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 16000 RPM, Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 9.5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12HBXC01A OD4028-12HBXC01A Виробник : Orion Fans product_catalog.pdf DC Fan - 12, 24V, 80 x 38mm
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
OD4028-12HBXC01A OD4028-12HBXC01A Виробник : Orion Fans OD4028_XC.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 16000 RPM
Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 9.5 W
на замовлення 154 шт:
OD4028-12HBXC01A OD4028-12HBXC01A Виробник : Orion Fans OD4028_XC-1391930.pdf DC Fans DC Fan, 40x28mm, 12VDC, 26.5CFM, Dual Ball Bearing, Lead Wires, Open Collector Tachometer