Продукція > ORION FANS > OD4028-12HBXE
OD4028-12HBXE
OD4028-12HBXE Orion Fans
OD4028-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 22750 RPM
Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.2dB(A)
Static Pressure: 3.000 in H2O (747.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 16.8 W
на замовлення 991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 22750 RPM, Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 64.2dB(A), Static Pressure: 3.000 in H2O (747.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 16.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12HBXE OD4028-12HBXE Виробник : Orion Fans OD4028_XE.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 31.5CFM, 16.8W, High Performance, Ball, Wire