OD4028-12LB
OD4028-12LB Orion Fans
od4028.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 9CFM 29.4dB 40 X 40 X 28mm Low Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD4028-12LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12LB OD4028-12LB Виробник : Orion Fans OD4028.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
товару немає в наявності
OD4028-12LB OD4028-12LB Виробник : Orion Fans OD4028-475601.pdf DC Fans DC Fan, 40x28mm, 12VDC, 7CFM, Ball Bearing, 2x Wire Leads 26AWG