OD4028-12MB
OD4028-12MB Orion Fans
OD4028.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD4028-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12MB OD4028-12MB Виробник : Orion Fans od4028.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 12CFM 37.1dB 40 X 40 X 28mm Middle Speed
товару немає в наявності
OD4028-12MB OD4028-12MB Виробник : Orion Fans OD4028-1623540.pdf DC Fans DC Fan, 40x28mm, 12VDC, 11CFM, 0.18A, 35dB, 8000RPM, 2 Ball, 2x Lead Wire 26AWG