Продукція > ORION FANS > OD4028-24HB01A
OD4028-24HB01A
OD4028-24HB01A Orion Fans
od4028.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26V 19CFM 51.3dB 40 X 40 X 28mm Tachometer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 40x28mm, 24VDC, 12CFM, Ball Bearing, Wire Leads, Open Collector Tachometer.
Інші пропозиції OD4028-24HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-24HB01A OD4028-24HB01A Виробник : Orion Fans OD4028.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
товару немає в наявності
OD4028-24HB01A Виробник : Orion Fans OD4028-475601.pdf DC Fans DC Fan, 40x28mm, 24VDC, 12CFM, Ball Bearing, Wire Leads, Open Collector Tachometer