Продукція > ORION FANS > OD4056-12MB10A
OD4056-12MB10A
OD4056-12MB10A Orion Fans
OD4056-12MB10A.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 21000 RPM
Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min)
Width: 56.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial (Dual)
Noise: 72.5dB(A)
Static Pressure: 3.300 in H2O (822.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 19.2 W
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 21000 RPM, Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min), Width: 56.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial (Dual), Noise: 72.5dB(A), Static Pressure: 3.300 in H2O (822.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 19.2 W.
Інші пропозиції OD4056-12MB10A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4056-12MB10A OD4056-12MB10A Виробник : Orion Fans OD4056-12MB10A.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x56mm, 12VDC, Open Collector Tachometer, PWM