OD5010-24HSS
OD5010-24HSS Orion Fans
od5010.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Sealed Sleeve Bearing 24V 11CFM 28dB 50 X 50 X 10.5mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.50mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD5010-24HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5010-24HSS OD5010-24HSS Виробник : Orion Fans OD5010.pdf Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.50mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
OD5010-24HSS OD5010-24HSS Виробник : Orion Fans OD5010.pdf DC Fans DC Fan, 50x50x10mm, 24VDC, 11CFM, Sealed Sleeve Bearing, Lead Wires