OD5015-12HB
OD5015-12HB Orion Fans
OD5015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD5015-12HB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 50 mm, 15 mm, Kugellager, 14 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 1.1W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 90mA, Außentiefe: 15mm, Geräuschentwicklung: 32.1dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 14cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD5015 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 50mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 5475rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5015-12HB OD5015-12HB Виробник : Orion Fans OD5015.pdf DC Fans DC Fan, 50x50x15mm, 12VDC, 11CFM, 0.12A, 28A, 4800RPM, Dual Ball, 2x Lead Wires
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD5015-12HB OD5015-12HB Виробник : ORION FANS OD5015.pdf Description: ORION FANS - OD5015-12HB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 50 mm, 15 mm, Kugellager, 14 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 1.1W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 90mA
Außentiefe: 15mm
Geräuschentwicklung: 32.1dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 14cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD5015 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 50mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 5475rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
товару немає в наявності
OD5015-12HB OD5015-12HB Виробник : Orion Fans od5015.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 14CFM 32.1dB 50 X 50 X 15mm High Speed