Продукція > ORION FANS > OD5015-12HB02A
OD5015-12HB02A
OD5015-12HB02A Orion Fans
OD5015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5015-12HB02A OD5015-12HB02A Виробник : Orion Fans OD5015.pdf DC Fans DC Fan, 50x50x15mm, 12VDC, 14CFM, 0.11A, Ball, 3xWire, Alarm Output
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD5015-12HB02A OD5015-12HB02A Виробник : Orion Fans od5015.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 14CFM 32.1dB 50 X 50 X 15mm High Speed