OD6025-12HB
OD6025-12HB Orion Fans
OD6025-3239710.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 24CFM, 0.23A, 33dBA, 4500RPM, Dual Ball, Lead Wires
на замовлення 2458 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3975 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-12HB OD6025-12HB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3975 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
Кількість Ціна
OD6025-12HB OD6025-12HB Виробник : Orion Fans od6025.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 25CFM 30dB 60 X 60 X 25mm High Speed
на замовлення 775 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності