Продукція > ORION FANS > OD6025-12HHBIP68
OD6025-12HHBIP68
OD6025-12HHBIP68 Orion Fans
od6025-ip68.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 32CFM 32dB 60 X 60 X 25mm Super High Speed
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4390 RPM, Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-12HHBIP68 OD6025-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD6025-IP68.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4390 RPM
Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
товару немає в наявності
OD6025-12HHBIP68 OD6025-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD6025_IP68-3239825.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 32CFM, 1.8W, 0.15A, 32dBA, Ball, Wire, IP68