OD6025-48HB
OD6025-48HB Orion Fans
OD6025.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 60x60x25mm, 48VDC, 28CFM, 0.07A, 30dBA, 4200RPM, Dual Ball, 2xWire 24AWG
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD6025-48HB - DC-Axiallüfter, 48 V, Quadratisch, 60 mm, 25 mm, Kugellager, 25 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 3.4, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 70, Außentiefe: 25, Geräuschentwicklung: 30, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 25, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD6025 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 60, Versorgungsspannung, V DC: 48, Nenndrehzahl: 3975, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-48HB OD6025-48HB Виробник : Orion Fans OD6025.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3975 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.4 W
на замовлення 3551 шт:
Кількість Ціна
OD6025-48HB OD6025-48HB Виробник : Orion Fans od6025.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 48V 28V to 52V 25CFM 30dB 60 X 60 X 25mm High Speed
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 14 шт:
OD6025-48HB OD6025-48HB Виробник : ORION FANS 3758066.pdf Description: ORION FANS - OD6025-48HB - DC-Axiallüfter, 48 V, Quadratisch, 60 mm, 25 mm, Kugellager, 25 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 3.4
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 70
Außentiefe: 25
Geräuschentwicklung: 30
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 25
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD6025 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 60
Versorgungsspannung, V DC: 48
Nenndrehzahl: 3975
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 8 шт: