Продукція > ORION FANS > OD6025-48HBIP69K
OD6025-48HBIP69K
OD6025-48HBIP69K ORION FANS
3212172.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OD6025-48HBIP69K - DC AXIAL FAN, BALL, 28CFM, 0.07A, 48V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 3.4W
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 70mA
Außentiefe: 25mm
Geräuschentwicklung: 30dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 28cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OD6025-IP69K Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 60mm
Versorgungsspannung, V DC: 48V
Nenndrehzahl: 4200rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD6025-48HBIP69K - DC AXIAL FAN, BALL, 28CFM, 0.07A, 48V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 3.4W, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 70mA, Außentiefe: 25mm, Geräuschentwicklung: 30dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 28cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OD6025-IP69K Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 60mm, Versorgungsspannung, V DC: 48V, Nenndrehzahl: 4200rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-48HBIP69K OD6025-48HBIP69K Виробник : Orion Fans OD6025-IP69K.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3975 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.4 W
на замовлення 373 шт:
Кількість Ціна
OD6025-48HBIP69K OD6025-48HBIP69K Виробник : Orion Fans OD6025_IP69K.pdf DC Fans DC Fan, 60x60x25mm, 48VDC, 28CFM, 0.07A, 30dBA, 4200RPM, Ball, Wire, IP69K