Продукція > ORION FANS > OD6038-12HBXC10A
OD6038-12HBXC10A
OD6038-12HBXC10A Orion Fans
OD6038_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 14500 RPM
Air Flow: 76.0 CFM (2.13m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.276 lb (125.19 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.0dB
Static Pressure: 2.400 in H2O (597.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 28.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 14500 RPM, Air Flow: 76.0 CFM (2.13m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.276 lb (125.19 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 64.0dB, Static Pressure: 2.400 in H2O (597.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 28.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6038-12HBXC10A OD6038-12HBXC10A Виробник : Orion Fans OD6038_XC-3239303.pdf DC Fans Fan, High Speed/Static Pressure, 60x60x38mm, 12VDC, 76CFM, Ball, Wire, Tach/PWM