OD617-6000M4NF
OD617-6000M4NF PULSE ELECTRONICS
OD617-6000M4NF
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - OD617-6000M4NF - HF-Antenne, 4.8 bis 6GHz, 5G NR / 4G LTE / CBRS / MIMO, 4.5dBi, linear horizontal, N-Steckverbinder
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: 5G NR / 4G LTE / CBRS / MIMO
Verstärkung: 4.5dBi
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.8
Frequenz, min.: 4.8GHz
Antennenmontage: Decke / N-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: Omni DAS Series
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear horizontal
Frequenz, max.: 6GHz
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - OD617-6000M4NF - HF-Antenne, 4.8 bis 6GHz, 5G NR / 4G LTE / CBRS / MIMO, 4.5dBi, linear horizontal, N-Steckverbinder, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: YES, Antenne: 5G NR / 4G LTE / CBRS / MIMO, Verstärkung: 4.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 1.8, Frequenz, min.: 4.8GHz, Antennenmontage: Decke / N-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: Omni DAS Series, Eingangsleistung: 50W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear horizontal, Frequenz, max.: 6GHz.
Інші пропозиції OD617-6000M4NF
Packaging: Box
Features: Cable - 300mm
Mounting Type: Through Hole
Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.35GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4GHz, 4.8GHz ~ 6GHz
Applications: 4G, 5G
Gain: 3dBi, 3dBi, 4.5dBi, 4.5dBi, 4.5dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP50
Number of Bands: 5
VSWR: 1.8
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.945" (24.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 2.025GHz, 3.65GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 50 W