OD617-6000S143
OD617-6000S143 Pulse Electronics
OD617-6000S143
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT DAS OMNI 4G LTE 5G CBRS SISO
Features: Cable - 300mm
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Frequency Range: 617MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.35GHz ~ 1.55GHz, 1.69GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: 4G, 5G
Gain: 1.5dBi, 2.2dBi, 3.5dBi, 4.5dBi, 6dBi, 6dBi
Termination: 4.3/10 - Female
Ingress Protection: IP50
Number of Bands: 6
VSWR: 1.8
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.709" (18.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 711.5MHz, 883MHz, 1.45GHz, 2.195GHz, 3.55GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 50 W
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: ANT DAS OMNI 4G LTE 5G CBRS SISO, Features: Cable - 300mm, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Frequency Range: 617MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.35GHz ~ 1.55GHz, 1.69GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, Applications: 4G, 5G, Gain: 1.5dBi, 2.2dBi, 3.5dBi, 4.5dBi, 6dBi, 6dBi, Termination: 4.3/10 - Female, Ingress Protection: IP50, Number of Bands: 6, VSWR: 1.8, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.709" (18.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 711.5MHz, 883MHz, 1.45GHz, 2.195GHz, 3.55GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 50 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD617-6000S143 OD617-6000S143 Виробник : PULSE ELECTRONICS OD617-6000S143 Description: PULSE ELECTRONICS - OD617-6000S143 - HF-Antenne, 4.9 bis 6GHz, 5G NR / 4G LTE / CBRS / SISO, 6dBi, linear, Decke/gerade 4.3/10-Buchse
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: 5G NR / 4G LTE / CBRS / SISO
Verstärkung: 6dBi
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.8
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Decke / gerade 4.3/10-Buchse
euEccn: NLR
Produktpalette: Omni DAS Series
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 6GHz