OD8015-24MB
OD8015-24MB Orion Fans
OD8015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1109 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8015-24MB OD8015-24MB Виробник : Orion Fans OD8015.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x15mm, 24VDC, 23CFM, 0.08A, 26dBA, 2500RPM, Dual Ball, 2xWire 24AWG