OD8025-12HHB
OD8025-12HHB Orion Fans
od8025.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 47.8CFM 35dB 80 X 80 X 25mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD8025-12HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-12HHB OD8025-12HHB Виробник : Orion Fans OD8025.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
товару немає в наявності
OD8025-12HHB OD8025-12HHB Виробник : Orion Fans OD8025.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x25mm, 12VDC, 44CFM, Ball Bearing, 2x Lead Wires 24AWG