OD8025-12HSS
OD8025-12HSS Orion Fans
OD8025_sealedsleeve.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.9 W
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8025-12HSS - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 80 mm, 25 mm, Gleitlager, 40.1 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Gleitlager, Nennleistung: 2.2W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 180mA, Außentiefe: 25mm, Geräuschentwicklung: 33dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 40.1cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD8025 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 3300rpm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-12HSS OD8025-12HSS Виробник : Orion Fans OD8025_sealedsleeve.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x25mm, 12VDC, 40.1CFM, 0.18A, 2.2W, 33dBA, Sealed Sleeve, 2 Wire
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8025-12HSS OD8025-12HSS Виробник : Orion Fans od8025_sealedsleeve.pdf DC Fan Sleeve Bearing 12V 0.25A 2.9W 3100RPM 40CFM 34dB Flange Mount
на замовлення 775 шт:
Мінімальне замовлення: 14
OD8025-12HSS OD8025-12HSS Виробник : ORION FANS 3758073.pdf Description: ORION FANS - OD8025-12HSS - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 80 mm, 25 mm, Gleitlager, 40.1 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Gleitlager
Nennleistung: 2.2W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 180mA
Außentiefe: 25mm
Geräuschentwicklung: 33dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 40.1cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD8025 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 3300rpm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 55 шт:
товару немає в наявності