OD8025-12LLB
OD8025-12LLB Orion Fans
od8025.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 19CFM 15dB 80 X 80 X 25mm Low Speed
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1600 RPM, Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.191 lb (86.64 g), Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 19.0dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 490 mW.
Інші пропозиції OD8025-12LLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-12LLB OD8025-12LLB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 490 mW
товару немає в наявності
OD8025-12LLB OD8025-12LLB Виробник : Orion Fans OD8025-3239305.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x25mm, 12VDC, 19CFM, Ball Bearing, 2x Lead Wires 24AWG