Продукція > ORION FANS > OD8025-24HBXE
OD8025-24HBXE
OD8025-24HBXE Orion Fans
OD8025-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 85.8 CFM (2.40m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.1dB(A)
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 16.8 W
на замовлення 313 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 85.8 CFM (2.40m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.1dB(A), Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 16.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-24HBXE OD8025-24HBXE Виробник : Orion Fans OD8025_XE-3239667.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x25mm, 24VDC, 85.8CFM, 60.1dBA, High Performance, Ball, Leads
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8025-24HBXE Виробник : Orion Fans od8025-xe.pdf DC Fans 80mm x 25mm