OD8025-24HSS
OD8025.pdf
Код товару: 128568
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Вентилятори та аксесуари
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8025-24HSS OD8025-24HSS Виробник : Orion Fans OD8025.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.4 W
на замовлення 949 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8025-24HSS OD8025-24HSS Виробник : Orion Fans OD8025_sealedsleeve-3239681.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x25mm, 24VDC, 40.1CFM, 0.12A, 2.9W, 33dBA, Sealed Sleeve, 2 Wire
на замовлення 126 шт:
Кількість Ціна
OD8025-24HSS OD8025-24HSS Виробник : ORION FANS 3758073.pdf Description: ORION FANS - OD8025-24HSS - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 25 mm, Gleitlager, 40.1 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Gleitlager
Nennleistung: 2.9W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 120mA
Außentiefe: 25mm
Geräuschentwicklung: 33dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 40.1cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD8025 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V