Продукція > ORION FANS > OD8032-12HHB02A
OD8032-12HHB02A
OD8032-12HHB02A Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 55.4 CFM (1.55m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.56 W
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 55.4 CFM (1.55m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.56 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-12HHB02A OD8032-12HHB02A Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 12VDC, 55.5CFM, 0.23A, Ball, 3xWire, Alarm Output
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8032-12HHB02A OD8032-12HHB02A Виробник : Orion Fans od8032.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10V to 13.8V 60CFM 45.2dB 80 X 80 X 32mm Alarm