OD8032-12LB
OD8032-12LB Orion Fans
od8032.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10V to 13.8V 30CFM 30dB 80.5 X 80.5 X 32mm Low Speed
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa).
Інші пропозиції OD8032-12LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-12LB OD8032-12LB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)