OD8032-24HB
OD8032-24HB Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
на замовлення 594 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8032-24HB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 50 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 4.8W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 200mA, Außentiefe: 32mm, Geräuschentwicklung: 40.1dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 50cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD8032 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 4000rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-24HB OD8032-24HB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 24VDC, 50CFM, 0.12A, 42dBA, Ball, 2xWire UL1007 24AWG
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8032-24HB OD8032-24HB Виробник : Orion Fans od8032.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 20V to 26.4V 50CFM 40.1dB 80 X 80 X 32mm High Speed
на замовлення 995 шт:
Мінімальне замовлення: 9
OD8032-24HB OD8032-24HB Виробник : ORION FANS 3758074.pdf Description: ORION FANS - OD8032-24HB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 50 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 4.8W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 200mA
Außentiefe: 32mm
Geräuschentwicklung: 40.1dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 50cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD8032 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 4000rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 154 шт:
товару немає в наявності