Продукція > ORION FANS > OD8032-24HHB02A
OD8032-24HHB02A
OD8032-24HHB02A Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 55.4 CFM (1.55m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8032-24HHB02A - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 55.5 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 3 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 4.32W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 150mA, Außentiefe: 32mm, Geräuschentwicklung: 44dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 55.5cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD8032 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 4200rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-24HHB02A OD8032-24HHB02A Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 24VDC, 55.5CFM, 0.15A, Ball, 3xWire, Alarm Output
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD8032-24HHB02A OD8032-24HHB02A Виробник : Orion Fans od8032.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 20V to 26.4V 60CFM 45.2dB 80 X 80 X 32mm High Speed
на замовлення 911 шт:
Мінімальне замовлення: 7
OD8032-24HHB02A OD8032-24HHB02A Виробник : ORION FANS 3996677.pdf Description: ORION FANS - OD8032-24HHB02A - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 55.5 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 3 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 4.32W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 150mA
Außentiefe: 32mm
Geräuschentwicklung: 44dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 55.5cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD8032 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 4200rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності