OD8032-24LB
OD8032-24LB Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD8032-24LB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 39.6 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: -, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 70mA, Außentiefe: 32mm, Geräuschentwicklung: 35.5dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 39.6cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD8032 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 3000rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-24LB OD8032-24LB Виробник : Orion Fans od8032.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 20V to 26.4V 40CFM 30dB 80.5 X 80.5 X 32mm Low Speed
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
OD8032-24LB OD8032-24LB Виробник : ORION FANS 3920234.pdf Description: ORION FANS - OD8032-24LB - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 80 mm, 32 mm, Kugellager, 39.6 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: -
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 70mA
Außentiefe: 32mm
Geräuschentwicklung: 35.5dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 39.6cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD8032 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 3000rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 52 шт:
товару немає в наявності
OD8032-24LB OD8032-24LB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 24VDC, 40CFM, 0.07A, 35dBA, Ball, 2xWire UL1007 24AWG