OD8032-24MB
OD8032-24MB Orion Fans
OD8032.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 525 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80.5mm L x 80.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB, Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-24MB OD8032-24MB Виробник : Orion Fans od8032.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 20V to 26.4V 45CFM 31.4dB 80.5 X 80.5 X 32mm Middle Speed
на замовлення 35 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності
OD8032-24MB OD8032-24MB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 24VDC, 45CFM, 0.1A, 37dBA, Ball, 2xWire UL1007 24AWG