OD8032-48LB
OD8032-48LB Orion Fans
od8032.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 56V 39.6CFM 35.5dB 80.5 X 80.5 X 32mm Low Speed
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 48VDC, 40CFM, 0.06A, 35dBA, 3000RPM, Dual Ball, Lead Wires.
Інші пропозиції OD8032-48LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-48LB OD8032-48LB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
товару немає в наявності
OD8032-48LB OD8032-48LB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 48VDC, 40CFM, 0.06A, 35dBA, 3000RPM, Dual Ball, Lead Wires