OD8032-48MB
OD8032-48MB Orion Fans
od8032.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 56V 45CFM 37dB 80.5 X 80.5 X 32mm Middle Speed
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 48VDC, 45CFM, 0.07A, 37dBA, 3400RPM, Dual Ball, Lead Wires.
Інші пропозиції OD8032-48MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8032-48MB OD8032-48MB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf Description: FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
товару немає в наявності
OD8032-48MB OD8032-48MB Виробник : Orion Fans OD8032.pdf DC Fans DC Fan, 80x80x32mm, 48VDC, 45CFM, 0.07A, 37dBA, 3400RPM, Dual Ball, Lead Wires