Продукція > ORION FANS > OD8038-24HBVXE10A
OD8038-24HBVXE10A
OD8038-24HBVXE10A Orion Fans
XEvsVXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7400 RPM
Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.3dB(A)
Static Pressure: 1.300 in H2O (323.6 Pa)
Power (Watts): 21.6 W
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7400 RPM, Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.3dB(A), Static Pressure: 1.300 in H2O (323.6 Pa), Power (Watts): 21.6 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD8038-24HBVXE10A OD8038-24HBVXE10A Виробник : Orion Fans XEvsVXE.pdf DC Fans Vane Axial Fan, 80x80x38mm, 24VDC, 105CFM, 1.3"H2O, High Performance, Tach/PWM