Продукція > ORION FANS > OD9225-12HBXE
OD9225-12HBXE
OD9225-12HBXE Orion Fans
OD9225_XE.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 12VDC, 93.8CFM, 8.4W, High Performance, Ball, Wire
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD9225-12HBXE - DC FAN, BALL, 92MM, 5000RPM, 12V, 0.7A, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 8.4W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 700mA, Außentiefe: 25.5mm, Geräuschentwicklung: 53dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 93.8cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OD9225 XE Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 92mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 5000rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-12HBXE OD9225-12HBXE Виробник : Orion Fans OD9225-XE.pdf Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 94.0 CFM (2.63m³/min)
Width: 25.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.0dB(A)
Static Pressure: 0.470 in H2O (117.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 8.4 W
на замовлення 421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OD9225-12HBXE OD9225-12HBXE Виробник : ORION FANS OD9225-XE.pdf Description: ORION FANS - OD9225-12HBXE - DC FAN, BALL, 92MM, 5000RPM, 12V, 0.7A
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 8.4W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 700mA
Außentiefe: 25.5mm
Geräuschentwicklung: 53dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 93.8cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OD9225 XE Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 92mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V