OD9225-48HB
OD9225-48HB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
на замовлення 547 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-48HB OD9225-48HB Виробник : Orion Fans OD9225-3239669.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x25mm, 48VDC, 50CFM, Ball Bearing, 2x Lead Wires