OD9225-60HB
OD9225-60HB Orion Fans
OD9225_60HB.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 60VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 60VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 69.0 CFM (1.93m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 60VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 60VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 69.0 CFM (1.93m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9225-60HB OD9225-60HB Виробник : Orion Fans OD9225_60HB.pdf DC Fans DC Fan, 92x92x25mm, 60VDC, 69CFM, 0.2A, 39dBA, 3200RPM, Dual Ball, 2xLeads 300mm
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD9225-60HB OD9225-60HB Виробник : Orion Fans od9225_60hb.pdf DC Fan Ball Bearing 60V 0.2A 12W 3200RPM 69CFM 39dB Flange Mount